Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

!!!Máme nové webstránky!!! www.eradraggo.cz

Srdečně Vás vítáme na našich stránkách!

Chovem Černýsků se zabýváme od r.2004, kdy jsem ze zahraničí importovala našeho Erouška, a jelikož se ukázalo že je velice šikovný, rozhodli jsme se naše snažení zaměřit hlavně na pracovní stránku, na kterou bohužel lidé u tohoto báječného plemene již pomalu zapomínají.. (Co všechno děláme a jak se nám daří se můžete podívat v našich galieriích.. :-)) ..Nutno ještě podotknout, že Černý teriér je plemenem silně návykovým a jeden "čertík" Vám většinou stačit nebude:-), tak i k nám počátkem r.2011 přibyla nadějná fenečka po rodičích ze země původu. No a stejně jako náš Eru je i naše Orinka naprosto úžasná - jednoduše už jen proto, že je naše:-))

Jak plynul čas, stala se naše Orinka matkou - otcem samozřejmě nemohl být nikdo jiný než můj milovaný Eru. Dalšímu přírustku do naší smečky se tak nedalo ubránit:-) Od konce roku 2014 tak s námi lumpačí další čertík - Arcikan Era Draggo, který se odmala pilně věnuje výcviku.

Naše smečka čítá krom čertů také 2 úžasné služební Německé ovčáky Gorbiho a Foxe:-) ..a samozřejmě nemohu opomenout ani naše 2 kozy Anglonubijku Masajku a kříženku Malefis a také  3 zachráněné kočičky:-))

 

..Sklouzla-li Vaše pozornost k tomuto báječnému plemenu, nebo dokonce přemýšlíte o koupi malého černýska, srdečně Vás zveme dál, doufáme, že zde najdete alespoň pár užitečných informací 

 

 

TOPlist